Casa Reserva Los Monteros

  • 120 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Η Casa Reserva Los Monteros Μαρμπέλλα απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το Ανόι και παρέχει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.

Η παραθεριστική κατοικία διαθέτει μπάνιο με μπιντέ και ξεχωριστή τουαλέτα. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Απολαύστε την απόλυτη άνεση της κουζίνας αυτής της βίλας, η οποία διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο. Οι επισκέπτες μπορούν να δοκιμάσουν ευρωπαϊκή κουζίνα στο Trocadero Arena, που απέχει σχεδόν 3 χλμ. από αυτή τη βίλα.

Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από χώρους ψυχαγωγίας, όπως Θέατρο Ciudad de Marbella. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν την Πλατεία Plaza de los Naranjos, που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ. Ο σταθμός λεωφορείων Hospital Costa del Sol, που βρίσκεται περίπου 800 μέτρα από την Casa Reserva Los Monteros, προσφέρει επιλογές μεταφοράς στην περιοχή.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casa Reserva Los Monteros Μαρμπέλλα
San Nicolas
Τιμή μόνο για κινητά

San Nicolas

47 μ από το κατάλυμα
Casa Rio Real Marbella
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Rio Real Marbella

7.2
Καλό 8 σχόλια
171 μ από το κατάλυμα
USD 1168 USD 1051
ανά νύχτα
Beachfront Andalusian Villa
Τιμή μόνο για κινητά

Beachfront Andalusian Villa

8.0
Πολύ καλό 1 σχόλιο
452 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    49 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςVFT/MA/70091
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποιο είναι το πλησιέστερο σε η Casa Reserva Los Monteros αεροδρόμιο;
      Η Casa Reserva Los Monteros είναι 50 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο ΜάΛαγας.
    • Τι ώρα γίνεται η άφιξη και η αναχώρηση από/σε η Casa Reserva Los Monteros;
      Οι πελάτες της η Casa Reserva Los Monteros πρέπει να έρθουν από τις 18:00 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.
    • Σε η Casa Reserva Los Monteros έχει τζακούζι;
      Ναι, η Casa Reserva Los Monteros προσφέρει μπανιέρα με υδρομασάζ.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    49 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Casa Reserva Los Monteros Μαρμπέλλα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο